Front End Developer - Vue.js

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378631
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vývojáře skupiny Front End, který dokáže aplikovat analytické myšlení na problémy a najít pragmatické řešení, které bude trvalou hodnotou, je součástí talentovaného softwarového týmu, který pracuje na kriticky důležitých aplikacích, je schopen komunikovat jasně a proaktivně a vždy aktivně hledají vylepšení stávajících technologií nebo procesů.

  • Vývoj aplikací JavaScriptu a zároveň poskytuje odborné znalosti v celém životním cyklu vývoje softwaru
  • Vytvářet aplikace na podporu obchodních požadavků a projektů
  • Vývoj, implementace a údržba aplikací, komponent a rozhraní sázkového systému založených na JavaScriptu.
  • Udržuje stávající prototypy a skripty
  • Zajisťuje, aby návrhy odpovídaly specifikacím
  • Píše dobře navržený, testovatelný a efektivní kód
Požadavky
  • Dobré zkušenosti v HTML / CSS / JavaScript a responzivní vývoj webových stránek
  • Dobré pochopení moderních front-end technologií - v ideálním případě React nebo Vue.js - Vue.js, to je naše hlavní technologie na front-endu
  • Dobré znalosti základních knihoven FLUX: Redux, Alt, Relay, ideálně Vuex

Dobré porozumění ECMAScript 6

  • Odborné porozumění problémům s kompatibilitou mezi prohlížeči a způsobům jejich řešení
  • Zdatné porozumění nástrojům pro správu verzí kódu, jako je GIT
  • Silné pochopení rozhraní REST API a znalost toho, jak s nimi komunikovat
  • Komunikativní čeština (nebo slovenštině) a angličtina
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • možnost občasné práce z domova
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria
  • vzdělávací kurzy
  • sportovní akce a firemní eventy
  • relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)