FRONT - END Developer - ReactJS

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-375647
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodního týmu pro vývoj softwaru hledáme profíka, který bude zodpovědný za dodání zákaznického samoobslužného portálu pro jednu z divizí společnosti a jejich hlavní webovou stránku. Vaše role bude vyvíjet front-end část aplikace hlavně pomocí React frameworku.

Co na této pozici bude Tvou denní činností?

  • Návrh, vývoj a údržba/ladění webových stránek
  • Implementace nových řešení
  • Testování dokončených fází projektu společně s týmem testerů
  • Komunikace napříč týmem jak v České republice tak v zahraničí
Požadavky

Co na této pozici využiješ?

  • Pokročilé znalosti ReactJS (minimálně 2 roky aktivní praxe) a kontextového API
  • Dobrou znalost Javascript ES5, ES6 a výš, HTML5, CSS3
  • Zkušenosti s vývojářskými nástroji prohlížečů a dobrou schopností ladění odhalit technické problémy
  • Zkušenosti se systémy pro správu verzí (GIT)
  • Alespoň základní porozumění nástrojům jako npm, yarn, webpack
  • Schopnost pracovat samostatně ale i v týmu (využíváme k tomu agilní přístupy a metody)
  • Schopnost navrhovat různá řešení a předvídat funkční potřeby
  • Základní znalost Linuxu je výhodou

Co se u nás můžeš naučit?

  • Další programovací jazyky - Python, C#, Java
  • Principy agilní metodiky, DevOps, Continuous Delivery, Business-Driven Development a další
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Služební automobil
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU