FLEXIBILNÍ BRIGÁDA, 150 Kč/hod.

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-15-352044
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte flexibilní brigádu na období dubna, případně května? Rozumíte počítačové technice a jste manuálně zruční? Pak hledáme právě vás!

Právě hledáme vhodné kandidáty na POMOC PŘI STĚHOVÁNÍ našeho významného klientta, kteří budou zodpovědní za:

  • odpojení techniky ve stávající kanceláři
  • zapojení kabelů mezi notebookem, dokovací stanicí, monitorem v nové kanceláři
  • další propojování techniky
  • pomoc s balením techniky a dalších předmětů

Spolupráce od 14.4.2020 do konce dubna s možným prodloužením

Pracovní doba: 20-40 hodin/týden (docházení v pracovní dny dle časové fleixibility)

Lokalita: Praha 1 - Florentinum / Žižkov

Mzda: 150 Kč/hod

Požadavky
  • pozice vhodná i pro studenty VŠ
  • znalost českého nebo slovenského jazyka ideálně na úrovni rodilého mluvčího
  • možnost docházet flexibilně i během víkendu v období minimálně 14.4-30.4.2020
  • základní znalost PC techniky pro připojení kabelů