EXPERT TECHNOLOGIE PÁJENÍ l PRAHA l až 150 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 150 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-10-402034-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste opravdový expert v technologii pájení?

Chcete cestovat po světě a předávat know-how?

Hledáte novou výzvu a Vaše srdce bije pro automotive?

Pak máme skvělou pracovní příležitost přesně pro Vás!

EXPERT TECHNOLOGIE PÁJENÍ

Co Vás na této pozici čeká?

  • Identifikace CQA a podpora náběhu projektu
  • Jednotná úprava P-FMEA a kontrolního plánu
  • Cestování po celém světě a předávání know-how
  • Nastavení standardů, implementace a jejich globální monitorování
  • Implementace a chvalování procesů výroby včetně dohledu nad jejich dodržováním
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Perfektní znalost procesů pájení
  • Flexibilita a ochota cestovat po světě
  • Znalosti standardů automobilového průmyslu
  • Vynikající analytické schopnosti a kritické myšlení
  • Zkušenost s projektovým řízením a plánováním
Benefity

Co Vám za to nabídneme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Cafeteria
  • Příspěvek na penzijní připojištění