ERP KONZULTANT | příležitost pro šikovné juniory

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-405541-3
Popis pozice

Hledáme komunikativní osobnost, která se ráda věnuje zákazníkům ale i takovou, která se ráda vyvíjí po technické stránce. Ideální příležitost pro ty, kteří umí programovat nebo skriptovat, ale chtějí mít i přímý kontakt se zákazníky!

Jak vypadá pracovní náplň na pozici ERP KONZULTANTA:

  • analýza potřeb zákazníka
  • nasazení systému u nových klientů
  • prozkoumání technického prostředí a napojení na externí aplikace klienta
  • konzultace s klienty, jak je systém možné upravit
  • úprava/skriptování IS dle požadavků klientů
  • předání změn, základní proškolení
Požadavky
  • znalost SQL
  • povědomí o podnikových procesech (nákup, výroba, sklad, prodej)
  • znalost programování – na jazyku nezáleží, používáme interní programovací jazyk podobný Delphi
  • znalost ERP systémů výhodou
  • AJ na pasivní úrovni pro čtení manuálů
  • výborné komunikativní dovednosti
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office po zapracování
  • plně hrazená Multisport karta
  • firemní vzdělávání, workshopy a přednášky
  • stravenkový paušál
  • možnost zapůjčení firemního auta i k soukromým účelům
  • společné sportovní a volnočasové akce