IT | SQL | DATABÁZE | AŽ 50.000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-16-386451-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro znalce SQL! Hledáme člověka, který má zkušenost s IT, zejména s SQL a práci s databázemi. Pokud jsi analytický typ, rád/a se učíš nové věci a práce v týmu Ti není cizí, pak tu máme pozici pro Tebe!

Budeš technickou podporou pro ERP systémy, nemine Tě provádění systémových analýz, spolupráce na vytváření reportů, komunikace s ostatními členy IT oddělení a mnoho dalšího. Nemáš až takovou/či žádnou zkušenost s ERP? Nevadí, my Tě opravdu všechno naučíme. Důležité je SQL a práce s daty.

Jsme menší tým IT nadšenců, pokud jsi čerstvě po škole, nebo nemáš mnohaleté zkušenosti, nevadí, i tak nám zašli svůj životopis!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Aj na úrovni alespoň B1
  • Znalost ERP systému
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvek na stravování, na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/zdravotní pojištění
  • Kafeterie