Embedded SW developer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378636
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu hledáme novou posilu, která se bude podílet na vývoji unikátních embedded projektech.

Co budeš dělat?

  • Implementace, kódování a testování SW v C, popř. C++, C#
  • Tvorba SW modulů
  • Návrh architektury SW, algoritmů a datových struktur
  • Spolupráce s produktovými manažery, vytváření a formulace interního zadání SW
  • Konzultace návrhu HW elektroniky
  • Komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting
Požadavky

Co je třeba znát?

  • Znalost algoritmizace a programovacích technik
  • Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
  • Analytické schopnosti, zaměření na k oncepční vývoj SW, flexibilita kódovacího stylu
  • Proaktivní přístup

SŠ, ideálně VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku

  • Komunikativní znalost AJ
  • Hledáme od junior po senior
Benefity
  • HO - 3 dny office 2 dny HO - nebo dle domluvy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno
  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka