ELEKTROÚDRŽBÁŘ 32000 Kč + 30000 Kč BONUS navíc

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
12-10-375706
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ELEKTROÚDRŽBA

NABÍZÍME DOBROU PRÁCI V OBORU ELEKTROÚDRŽBY - EKEKTROÚDRŽBÁŘ

navíc si vyděláte ještě +30 000 Kč jako nástupní bonus

Náplň práce:

  • elektroúdržba výrobních strojů a linek
  • diagnostika závad
  • vedení záznamů o opravách
  • práce i přímo na výrobních linkách, celkem linku obsluhují 4 pracovníci
  • práce v nepřetržitém režimu (krátký/dlouhý týden)

Nástup do kmenového stavu na HPP co nejdříve. Vše se naučíte, pokud máte základní znalosti, stačí jen chtít.

Požadavky
  • SOU či SŠ elektro
  • Vyhláška č. 50; §5 či více
  • praxe elektromechanik, elektroúdržbář ve výrobní firmě
  • znalost orientace v elektroschématech
  • ochota práce na 12tky
Benefity

30000 Kč nástupní bonus (pokud nastoupíte na HPP)

zajímavou práci v prostředí dynamicky rostoucí společnosti

  • dobrý pracovní kolektiv
  • možnost rozvoje a profesního růstu
  • příspěvek na dopravu