ELEKTROÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA | náborový příspěvek

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
122-10-406313
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného a spolehlivého elektroúdržbaře, který se připojí k našemu týmu v jednosměnném provozu. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektroúdržby a s údržbou CNC strojů, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • diagnostika a oprava závad na strojích
  • nápravná opatření a odhalování zdrojů problémů
  • práce s technickou dokumentací
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • alespoň základní znalost údržby strojů - min 6 měsíců praxe
  • vyhláška 50
  • ochotu učit se nové věci
  • zodpovědnost, samostatnost
  • skvělá mzda a benefity navíc (čtvrtletní prémie 6-8 tis, výroční bonusy, aj.)
  • náborový příspěvek 60 000
  • stravenky v hodnotě 165 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 směnný provoz, jen 1x týdně odpolední!