ELEKTROÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
220 - 290 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-404745-3
Popis pozice

Pokud máte rádi elektrotechniku a chcete se podílet na údržbě našich zařízení, dejte nám vědět!

Náplň práce:

  • seřizování a provádění oprav vstřikolisů a montážního vybavení, manipulátorů, periférií lisů a montážních zařízení, včetně jejich pravidelné údržby
  • zajištění správného stavu a bezproblémového fungování strojů
  • vylepšování chodu zařízení a tím i zlepšování stability procesu
  • kontrola činnosti robotů a částečné programování
  • opravy a diagnostika elektroinstalace zařízení