ELEKTROTECHNIK | 1 SMĚNA | (NEJEN) ABSOLVENTSKÁ POZICE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-18-393919-15
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do písecké výrobní firmy hledáme člověka na pozici ELEKTROTECHNIK. Pozice je koncipovaná jak pro zkušenější jedince, tak pro absolventy.

Chceš se vrhnout elektro směrem a později se naučit i s PLC stroji? Pak je tohle šance přímo pro tebe.

Čeká tě:

  • Provoz elektrických zařízení
  • S tím spojené přípravné, řídicí a kontrolní činnosti
  • Budeš mít na starosti technickou způsobilost strojů
  • Stejně tak se budeš učit programovat PLC stroje, se kterými budeš následně pracovat
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (preferovány zkušenosti s programováním PLC)
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. (i neplatná)
  • ŘP sk. B
  • Časová flexibilita
Benefity
  • Stravenky
  • Různé zaměstnanecké benefity
  • Odborná školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění