ELEKTROPROJEKTANT | ZDIBY | 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-10-406228
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici Projektant elektro?

Práce s EPLANem Vám nedělá potíže?

Pak hledám právě VÁS!

A co bude Vaší náplní práce?

  • Vytváření dokumentace projektu v oblastech elektro, MaR a slaboproudech (ŘS).
  • Sestavování dokumentace pro realizaci, aktuální stav, studie a výpočty.
  • Spolupráce na tvorbě kalkulací.
  • Komunikace s klientem a koordinace s ostatními projektovými obory.
  • Kontaktování dodavatelů a jednání s nimi.
  • Řešení technických problémů na stavbě, rozpoznávání nedostatků a chyb v projektu s vedoucím stavby.
  • V případě schopností možnost spolupráce při testování instalace celého projektu.
  • dle schopností možnost spolupráce na zkouškách instalace celého díla
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika výhodou)
  • Praxe na stejné nebo podobné pozici 2 roky
  • Vyhláška 50 § 6
  • Kladný vztah k elektronice a povědomí o projektování (základy)
  • VÝHODOU: Znalost programu EPLAN nebo podobný
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
Benefity
  • 20 dnů dovolené + 5 sick days
  • Možnost home office
  • Služební telefon a notebook
  • Stravenkový paušál
  • Možnost profesního růstu, školení