ELEKTROPROJEKTANT | PRAHA | Až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-399322-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost podnikající v elektronické výrobě, hledáme vhodného kandidáta na pozici ELEKTROPROJEKTANT.

Vaším úkolem bude:

  • spracovávat schémata projektu
  • analyzovat a přispůsobovat projekt dle potřeb zákaznika
  • spolupracovat na vývoji nových prototypů
  • spracovávat technickou dokumentaci pro projekt
  • úzce spolupracovat se zahraničnou centrálou, projektovými managery a testovacími inžinýri
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdeláni z oblasti elektrotechniky nebo automatizace
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • praxe s vytvářením elektrických schémat
  • AJ úroveň min. B1 ( každodenní komunikace )
  • znalost AutoCad / SchcemELECT výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce