Elektronik Stříbro, zajímavé ohodnocení

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-358465
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro svého významného klienta, který aktuálně rozjíždí novou výrobu ve Stříbře obsazujeme pozice do oddělení elektro & automatizace. Hledáme profily elektroniků a elektrikářů se zájmem o elektroniku. Nejlepší na tom je, že nemusíte mít tolik zkušeností - vystačíte si s vyhláškou 50, elektro vzděláním a motivací k seberozvoji! Všechno ostatní se naučíte :)

Společnost má již třicetiletou tradici ve světě a tento rok otevírá svůj start-up závod ve Stříbře. Využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu. Jejím produktem jsou plechovky pro přední výrobce nápojů.

Staňte se součástí týmu a my Vás toho spoustu naučíme. Zvýšíte si kvalifikaci a stanete se členy moderní nadnárodní společnosti.

Nabízíme pestrý benefitní systém, atraktivní mzdové ohodnocení a skvělou příležitost pro absolventy bez pracovních zkušeností.

Pro více informací se neváhejte ozvat a my Vám řekneme více.

Požadavky
  • SŠ vzdělání nebo výuční list - elektro obor
  • vyhláška 50
  • základní znalost PLC programování
  • základní znalost hydrauliky a pneumatiky
  • ochota pracovatve nepřetržitém provozu

Výhodou určitě bude:

  • základní znalost PLC programování - třeba i ze školy
  • znalost pneumatiky, mechaniky, hydrauliky
  • základní znalost angličtiny

Ale jak je již výše zmíněné, nejvíce nám jde o Vaší motivaci.

Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou
  • kvartální bonus
  • prémie za odpracované noční směny (20 %)
  • prémie za odpracované víkendy (25 %)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce