Elektronik - pouze ranní směna, centrum Plzně

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
34-10-405346-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Prosperující menší strojírenská firma v centru Plzně, hledá nového člena do svého týmu na pozici Elektronik/Elektrikář. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky a hledáte práci s přátelským kolektivem v pohodovém prostředí, mohla by tato pozice být právě pro vás.

Náplň práce:

  • Elektro rozvody na strojích.
  • Oživování strojů a dokončování jejich zapojení.
  • Předávání informací mezi konstrukcí a elektro montáží.
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky.
  • Práce na pobočce bez nutnosti cestování jenom na ranní směnu
Požadavky
  • Elektrotechnické vzdělání.
  • Praxe na obdobné pracovní pozici.
  • Schopnost čtení technické dokumentace.
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Orientace v SW programech, jako jsou Siemens, Beckhoff a další.
Benefity
  • Týden dovolené navíc.
  • Pracovní doba 7,5 hodiny/den.
  • Profesionální vzdělávání a školení.
  • Jazykové kurzy zdarma.
  • Možnost cestování
  • Závodní stravování se zaměstnaneckým podílem 29 Kč.
  • Příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měsíc (po zkušební době).
  • 21% bonus na Vánoce a dovolenou z platu.
  • Každoroční navyšování mzdy.