ELEKTROMONTÉR - OLOMOUC| vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-406899
Popis pozice

Jsi absolventem v oblasti elektro a hledáš nyní uplatnění? Rád by ses podílel na procesu vývoje a výroby nových řešení pro průmyslový tisk? Tak to mám nabídku přesně pro tebe!

Náplň práce:

  • elektronická montáž velkoformátových tiskáren a tiskových průmyslových strojů
  • zapojování elektrických panelů a podsestav
  • montáž kabelů a elektrických konektorů
  • zapojování elektrických modulů a koncových panelů
  • pájení a opravy elektronických desek
Požadavky
  • vzdělání elektrotechnického zaměření
  • schopnost číst elektrická schémata
  • zkušenosti s prací se základními elektrickými přístroji
  • zkušenosti s pájením včetně SMD, multimetry, měřiči proudu apod.
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • práce na jednu směnu
  • časová flexibilita
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • možnost si napracovat hodiny