ELEKTROMECHANIK|TACHOV - 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-10-375518
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro strojírenskou výrobní společnost se sídlem v Tachově hledáme zkušeného kandidáta v oboru elektro. Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku 50? Potom jste tím pravým kandidátem na pozici ELEKTROMECHANIK!

Jako ELEKTROMECHANIK budete mít na starost:

  • Elektromontážní práce (instalace, zkoušky)
  • Montování zařízení, manuální práce, sestavování dílů
  • Podíl na zlepšení chodu výroby
  • Uvádění strojů do provozu
Požadavky
  • SOŠ/SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 6
  • Znalost instalace pneumatických prvků
  • Orientace v elektrotechnické dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technické myšlení
  • Programování PLC, základy CAD výhodou
  • základní komunikace v cizích jazycích (AJ nebo NJ)
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování