ELEKTROMECHANIK | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 33 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-10-406755-1
Popis pozice

Máš vystudovanou elektrotechniku a chystáš se nastartovat svou kariéru? Máš kladný vztah k elektronice nebo dokonce už nějakou praxi?

Připoj se do týmu elektromechaniků pro oblast železniční dopravy!

Na pozici tě bude čekat montáž specifických komponentů, pájení drobných SMD součástek a práce s výkresovou dokumentací.

Přihlaš se nyní a staň se nedílnou součástí mezinárodní výrobní společnosti!

Požadavky
  • SŠ elektrotechnického směru
  • kladný vztah k elektrotechnice, znalost základních pojmů (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...)
  • znalost MS Office, výhodou: ERP systém

VÝHODOU:

  • praxe na obdobné pozici
  • odborná způsobilost v elektrotechnice
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Bonus 15 %
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další vzdělávaní
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce