ELEKTROMECHANIK | Benešov, 1 směna | až 27 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
18 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
13-18-351552
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení, stabilní českou společnost s mezinárodním působením, hledáme kandidáty do jejich pěkné a nové výroby!

Na starosti budete mít:

  • diagnostiku a nastavení elektronických desek a přístrojů
  • kontroly a následné opravy závad
  • provádění záznamů

Mzda: 18 – 24 000 Kč dle zkušeností

+ 2 500 Kč měsíční bonus

+ příplatky: 30 Kč/hod. za odpolední směnu, 50 Kč/hod. za noční; 1 000 Kč za sobotu

Pracovat budete na jednu směnu od 6:00 do 14:00 hod. Přesčasy jsou nenucené!

Lokalita: Benešov – blízko autobusového i vlakového nádraží

Požadavky
  • vyučení v elektro směru
  • vyhláška 50 §5 výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • kafetérie / příspěvek na volný čas – 10 000 Kč/rok
  • vánoční prémie
  • skvěle placené přesčasy
  • zdarma občerstvení na pracovišti - káva, čaj, voda
  • účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
  • velmi pěkné pracovní prostředí, čisté a příjemné