ELEKTROKONSTRUKTÉR/KA | AŽ 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-10-406152-1
Popis pozice

Máš elektrotechnické vzdělání a nejsou ti cizí pojmy E-PLAN nebo ELCAD? Tak to jsi pro nás tím správným kandidátem!

Hledáme totiž člověka na pozici KONSTRUKTÉR/KA ELEKTRO!

Co budeš mít na starosti?

  • Tvorbu různých elektrických schémat
  • Budou tě čekat i kusovníky
  • Budeš vymýšlet nová elektrokonstrukční řešení strojů
  • Budeš navrhovat rozvaděčové skříně
  • Nemine tě ani spolupráce s různými odděleními nejen v České republice
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnice
  • AJ nebo NJ na úrovni B2 nebo vyšší
  • Aktivní vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Znalost E-PLAN nebo podobného programu velkou výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci podmínkou
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Další prémie
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní doba s jádrem 8:00-13:00
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další benefity pro zaměstnance a rodiny