ELEKTROKONSTRUKTÉR | STRAKONICKO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-10-398821-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi bychom rozšířili náš tým ELEKTROKONSTRUKTÉRŮ! Domluvíš se anglicky, máš vyhlášku 50 a znáš alespoň okrajově nějaký konstrukční program? Pak můžeš na volnou židli usednout právě ty!

Na této pozici tě čeká především:

  • spolupráce na elektrických a schématických zapojeních
  • úprava technických řešení dle požadavků zákazníka
  • spolupráce při vytváření výkresové dokumentace
  • optimalizace procesů
Požadavky
  • min. SŠ technického směru
  • komunikativní AJ
  • NV §19 zák. 250/2021 Sb. (dříve vyhl. 50)
  • znalost AutoCAD
  • znalost balíčku MS Office
Benefity
  • měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • další odměny, příspěvky (narození dítěte, dárcovství krve, pracovní jubileum)
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby