ELEKTROKONSTRUKTÉR

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
4-10-395982
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu u mezinárodní společnosti? Chce pracovat u stabilní společnosti a být u vývoje nových projektů? Komunikovat v angličtině s kolegy a zákazníky v zahraničí? Právě hledáme Elektrokonstruktéra.

Pracovní náplň:

  • vypracování elektro dokumentace k projektu
  • úzká spolupráce s kolegy v týmu i v zahraničí
  • tvorba konstrukčních výkresů ve 2D/3D
  • příprava výkresů pro technickou dokumentaci
Požadavky
  • bakalářské nebo VŠ vzdělání v oblasti elektro
  • velmi dobrou komunikativní znalost anglického jazyka - pravidelná komunikace s kolegy i zákazníky v zahraničí
  • zkušenosti v oblasti elektrokonstrukce
  • komunikativní znalost dalšího cizího jazyka výhodou
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • možnost cestovat do zahraničí (Evropa, Amerika, Asie..)
  • možnost HO