ELEKTROKONSTRUKTÉR

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-10-352332
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi výzvy v podobě náročných projektů v oblasti elektroprojekce? Chcete být součástí nově tvořeného týmu specialistů, kteří převezmou velkou zodpovědnost a pravomoce z mateřské společnosti mezinárodní automotive firmy? Máte již praxi ve vývoji a konstrukci, tak právě pro Vás je určena pozice:

Náplň práce:

  • vývoj a konstrukční návrh nových produktů v oblasti automotive
  • projekce a vývoj testovacích přípravků
  • zodpovědnost za tvorbu výkresové dokumentace
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • reporting
Požadavky
  • vzdělání elektrotechnického směru
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • platná vyhl. 50/§10
  • znalost systému Eplan Electric velkou výhodou
  • praxe v konstrukci strojů řízených PLC
  • samostatnost a aktivita
Benefity

stravování 55%

týden dovolené navíc

flexipassy v hodnotě 800 Kč/měsíc

penzijní připojištění

příspěvek na dopravu