Elektroinženýr

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-393496-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektroinženýra pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost sídlící v Praze.

  • Zpracování elektrických systémů (např. rozvaděče) se zaměřením na vážení, dávkování a míchání a další technické návrhy
  • Příprava schémat zapojení a plánů uspořádání
  • Zodpovědnost za zpracování projektů od zadání až po jeho dokončení
  • Výběr a specifikace komponent pro rozvod elektrické energie, automatizaci a techniku pohonů
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje, konstrukce, nákupu, výrobou a externími dodavateli
  • Koncepční návrhy elektrických a řídicích systémů
  • Příprava funkčních popisů a elektro dokumentace
  • Kontaktní osoba pro zákazníky i dodavatele
Požadavky
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti elektro konstrukce, vývoje nebo mechatroniky
  • Alespoň základní znalost některého z CAD systémů (AUTOCAD, EPLAN, ELCAD)
  • Zkušenosti v konstrukci a s vedením zakázek jsou výhodou
  • Znalosti z oblasti průmyslového vážení, dávkování nebo pneumatické dopravy jsou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • vzdělávací kurzy
  • mobil, notebook
  • bezproblémové parkování
  • příspěvek na penzijní pojištění