Elektroinženýr

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-10-393369-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

pro výrobní závod v Děčíně obsazujeme pozici Elektroinženýr !

Vaší náplní práce bude především:

  • Projektování elektroinstalací.
  • Příprava podkladů, komunikace se zákazníkem a dodavateli.
  • Příprava a montáž elektroinstalací pracovních strojů.
  • Opravy elektroinstalací pracovních strojů s řízením PLC.
  • Podpora při funkčních zkouškách a instalacích.
  • Tvorba, úpravy a aktualizace projektové dokumentace technologických celků a pracovních strojů.
Požadavky
  • Elektrotechnické vzdělání – SŠ/VŠ.
  • Znalost vývojového prostředí ELCAD (případně jiné).
  • Znalost a zkušenosti s programováním PLC výhodou.
  • Kvalifikace podle vyhlášky 50/78Sb, min §6 B výhodou.
  • Pokročilá znalost AJ (další jazyky výhodou).
  • Analytický přístup k řešení problémů.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
  • Mechanická zručnost, komunikativnost, flexibilita, chuť cestovat do zahraničí.
  • Znalost PC – MS Office – Word, Excel.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní dotované stravování
  • příspěvek k penzijnímu připojištění
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • cafeterie