ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ/KA | 3 SMĚNY | AŽ 40 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-10-386446
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do stabilní společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘ/KA! Máš již zkušenosti s tímto oborem a nevadí Ti 3 směnný provoz? Pak nám zašli svůj životopis!

Co Tě u nás čeká?

  • Rozhodně údržba strojů a jeho součástí
  • Montáž, údržba a opravy výrobních strojů a drobného elektra
  • Identifikace, vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch strojů a zařízení
  • Preventivní prohlídky strojů a zařízeních, dodržování pravidelných kontrol na zařízeních
Požadavky
  • SOU, SŠ elektrotechnického / technického zaměření
  • Odborná zkouška dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6
  • Zkušenost v provádění údržby průmyslových elektrických zařízení
  • Pečlivost, svědomitost a důslednost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu