ELEKTRO-ÚDRŽBA | BRNO | 45-52 000 Kč

Referenční číslo
42-10-406005-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci v Brně? Nevadí Vám 3 směnný provoz a nebo práce jen na noční kompenzované skvělým platem?

  • Pravidelná údržba a opravy elektrických částí strojů a technologických zařízení
  • Spolupráce na odstraňování závad na výrobních zařízeních
  • Práce s interním softwarem

Lokalita: Brno, Modřice

Požadavky
  • vyučení nebo SŠ v elektro oboru
  • 250/2021 Sb (dříve vyhláška 50 §6)
  • ochota práce v třísměnném provozu nebo jen noční směny ( příplatky navíc 5-10 000Kč)
  • slaboproud podmínkou, silnoproud výhodou
  • zkušenosti s údržbou strojů výhodou
Benefity
  • náborový příspěvek
  • MultiSport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění a autobusová doprava zdarma
  • 13. plat, pravidelné navyšování mezd
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování
  • stravenkový paušál a dotované jídlo