Elektro projektant | automatizace | až 50 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-18-355036
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme profesionály v oboru automatizace a výrobní informatiky. Pojďte se stát členem týmu, který Vás podrží!

Ryze česká společnost s 30ti letou tradicí hledá Elektro projektanta.

Co by se od Vás čekalo:

  • Konstrukce elektro částí technologií pro průmysl
  • Uvádení do provozu a diagnostika frekvenčních měničů SIEMENS
  • Tvorba projektové dokumentace elektro pro oblast průmyslové automatizace v prostředí EPLAN Elektric - P8
  • Spolupráce s externími dodavateli elektro
  • Spolupráce při uvádění technologie do chodu
  • Kooperace při integraci pohonů do SW PLC a řešení motion control problematiky
  • Návrh elektro pohonů SIEMENS
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Vyhláška 50 §5 a vyšší PODMÍNKOU!
  • Zkušenosti s tvorbou elektro dokumentace
  • Zkušenosti s elektrickými pohony a frekvenčními měniči
  • Angličtina nebo němčina na velmi dobré úrovni (perfektní gramatika není potřeba)
  • Znalost prostředí EPLAN VÝHODOU
  • Znalost pohonů SIEMENS, prostředí STARTER, STEP 7 nebo TIA VÝHODOU
  • Týmového ducha, kdy občas uvítáte pomoc a jindy podpoříte druhé
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění dle odpracovaných let
  • Menší kanceláře s vlastním parkovištěm
  • Notebook, mobil
  • Pracoviště v centru Prahy