Elektro konstruktér, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 52 000 Kč
Referenční číslo
9-30-346288
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte kariérní příležitost na pozici elektro konstruktéra v úspěšné mezinárodní společnosti? Máte alespoň 2 roky praxi s navrhováním elektrických schémat v CADu?

Přihlaste se na pozici ELEKTRO KONSTTRUKTÉRA, kde dostanete skvělé příležitosti k osobnímu a profesnímu rozvoji.

Budete:

  • navrhovat, optimalizovat a vyvíjet systémy pro letecké interiéry v CADu
  • podílet se na jejich testování
  • tvořit technickou dokumentaci
  • spolupracovat s oddělením technologie a výroby¨
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání - elektro
  • zkušenost s návrhy elektrických schémat - alespoň 2 roky
  • pečlivost, ochota učit se nové věci
  • znalost práce v SolidWorks - nebo jiném CAD-programu
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění