ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-10-407312
Popis pozice

Rádi byste pracovali v týmu konstruktérů v perspektivní a spolehlivé firmě v těsné blízkosti Plzně ? Nějakou dobu se již věnujete elektrokonstrukci a pojem PLC Vám není cizí?

Do naší party hledáme nového kolegu na pozici ELEKTROKONSTRUKTÉRA.

Náplň práce:

  • Návrhy a elektrická konstrukce automatizovaných výrobních a testovacích zařízení
  • Vytváření konstrukční a projektové dokumentace pro elektrickou a řídící část projektů
  • Návrhy a optimalizace elektronických prvků a konstrukčních skupin
  • Technická podpora výroby a údržby
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Znalost ePlan nebo podobný CAE

Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Dobrou znalost MS Office
Benefity
  • Velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Moderní a příjemné pracovní zázemí
  • Pravidelný roční nárůst mzdy
  • Možnost absolvování odborných a jazykových školení
  • Pět týdnů dovolené