ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-10-394915-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme pro Vás tedy zajímavou pracovní příležitost v prostředí společnosti, která se zabývá řízením a automatizací tramvajové a trolejbusové dopravy.

KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Náplň pozice:

  • Tvorba technické dokumentace v souladu s normami
  • Konstrukce/projekce se zaměřením na drážní systémy pro tramvaje, trolejbusy, ...
  • Účast na technických jednání s projektovými manažery, zákazníkem
  • Tvorba konceptu řešení a přípravě podkladů pro nabídky a kalkulace
  • Případné služební cesty k zákazníkům
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
  • Vyhláška 50 s paragrafem alespoň 6
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalosti/zkušenosti v oblasti dimenzování transformátorů, ochranných prvků, kabelů, zkratových výpočtů
  • Znalost některého z CAE systémů
  • Orientace v technických normách
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • prostor pro osobní růst a kreativitu
  • cafeterie
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu