ELEKTRO DĚLNÍK - PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
9-18-367174
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností?

Není pro Vás problém pracovat na směny?

POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném proudu, zakázek máme víc než dost a proto potřebujeme rozšířit tým o další šikovné DĚLNÍKY VÝROBY.

Náplní práce bude výroba statorového a rotorového vinutí generátorů.

Požadavky

Do našeho typu výroby vítáme především uchazeče, kteří:

  • Jsou vyučeni ( v technickém oboru, speciálně elektro, velkou výhodou)
  • Manuální zručnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Svářečský průkaz a vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
  • Práce na 3 směny.
Benefity
  • Pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 100 Kč měsíčně
  • Čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
  • Firemní stravování
  • Dovolená ve výši 5 týdnů ročně