Elektrikář ve výrobě

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 53 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-10-403109-6
Popis pozice

Máte výuční list v oboru elektro a je pro Vás dobře dostupná lokalita Rudná u Prahy? Pokud ano, pošlete nás svůj životopis.

Náplň práce:

  • Elektro-mechanická montáž zařízení a jejich částí dle výkresové dokumentace
  • Zapojení pohonů, čidel a dalších periférií do připravených rozvaděčů
  • Základní konfigurace komponent (Frekvenční měniče, čidla)
  • Montáž elektro a pneumatických rozvaděčů
  • Funkční zkoušky zařízení a jejich částí
  • Příležitostné servisní práce u zákazníků v ČR a v zahraničí
Požadavky
  • Vyučení v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb. Alespoň §5
  • Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni (B1)
Benefity
  • Stravné 66 Kč/den do mzdy
  • Kafeterie 1 000 Kč/měsíc
  • Roční bonus 5 - 6tis kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost výběru volna za napracované hodiny
  • Občerstvení na pracovišti