ELEKTRIKÁŘ | ÚDRŽBA | 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
12-10-401885-7
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti elektro údržby? Vlastníte minimálně §6 bývalé vyhlášky 50?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Hranicích hledáme ELEKTRIKÁŘE do ÚDRŽBY!

Vaší náplní práce bude:

  • preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
  • oprava strojů po poruše
  • opravy dalších zařízení a budov
  • spolupráce s dalšími odděleními (mechanici, elektrikáři)
Požadavky

MUSÍTE MÍT:

  • vyhláška 50 §6
  • vzdělání v oblasti elektro
  • praxe alespoň 2 roky

VÝHODOU BUDE:

  • znalost výroby plastů a pryží
  • znalost slaboproudu, elektroniky a řídících systémů strojů
Benefity
  • práce ve dvousměnném provozu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu v hodnotě 90,- Kč
  • roční odměna v závislosti na splnění plánovaného zisku
  • další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)