Elektrikář Tachovsko - (12tky - krátký, dlouhý týden)

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-398591-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás údržba a opravy strojů? Máte vyhlášku 50, alespoň paragraf 5?

Právě přijmeme Elektrikáře do výrobního podniku.

Budete se starat o zabezpečení chodu linek a pracovat v nepřetržitém provozu na 12ti hodinové směny - krátký a dlouhý týden.

Setkáte se s moderními automatickými linkami a robotizací. Je zde práce s různými stroji, vše Vás naučíme. Postupně Vás také zaučíme programování v programu Simatic.

Práce je ve stabilním týmu, s mnoha benefity jako je Cafeteria, příspěvek na dopravu, proplácené přesčasy a další. Ozvěte se.

Požadavky
  • vyučení nebo SŠ v oboru elektro
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou, ideálně z výrobního podniku
  • zkušenost s automatizací výhodou
  • vyhláška 50, minimálně paragraf 5
  • vhodné i pro šikovné absolventy
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu na 12ti hodinové směny
Benefity

5 týdnů dovolené

stravenky v hodnotě 160 Kč

Cafeterii 1600 Kč/měsíc – po zkušební době

příplatek za nepřetržitý provoz 3800 Kč

příplatek za práci v noci 38 Kč/hod.

příspěvek na dopravu do výše 2.400 Kč

příspěvek na penzijní připojištění (1 – 3 %) a životní pojištění (623 Kč/měsíc)