ELEKTRIKÁŘ | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
110-10-400191-7
Popis pozice

Máte platnou vyhlášku 50/78 Sb.? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Do nadnárodní společnosti přijmeme nové kolegy na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Co Vás čeká:

  • elektro-údržba strojů a zařízení ve výrobní společnosti
  • práce na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu

Po zapracování možnost profesního růstu!

Požadavky
  • vyučení v oboru elektro
  • vyhláška 50/78 Sb. §6
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)
  • předchozí praxe výhodou
Benefity
  • 5 týdnů placené dovolené
  • pružná pracovní doba (7,5hod/den)
  • dotované závodní stravování
  • závodní lékař, zdravotní preventivní program
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání
  • roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu
  • sportovní a kulturní akce
  • poradenství zaměstnancům hrazené zaměstnavatelem
  • karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem)