ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUP DO KMENE!

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
11-10-350837
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte výuční list v oboru elektrikář nebo elektronik a vyhlášku 50? Jste ochotný pracovat na 12h směny? Ať už jste zkušený člověk z oboru či absolvent elektro, přihlaste se nyní na pozici:

ELEKTRIKÁŘ s NÁSTUPEM DO KMENE!

Co Vás čeká?

  • Údržba a opravy vstřikovacích lisů
  • Opravářské práce na elektroinstalacích
  • Objednávání náhradních dílů
  • Vedení záznamů o prováděných akcích v PC
  • Spolupráce se servisními techniky dodavatelů technologií
Požadavky
  • Min. SOU - elektrikář/elektronik
  • Vyhláška č. 50 podmínkou (pokud ji máte propadlou, zajistíme obnovení)
  • Ochota práce v nepřetržitém provozu - 12h směny
  • Nástup přímo do kmene!
Benefity

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • Stravenky - 100 Kč/den
  • Příspěvek v rámci programu pro zdraví - 600 Kč
  • Permanentky na kulturní a sportovní akce
  • plat dle zkušeností, dohodou