ELEKTRIKÁŘ | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-400912-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hleedámei ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby ve výrobním závodě. Pokud máte vzdělání technického směru a splňujete požadavky vyhlášky 50 (minimálně §5), tak pro Vás máme skvělou příležitost!

Určitě budete mít velkou výhodu, pokud se orientujete v technických elektrických výkresech, což je velmi důležité pro diagnostiku a opravy elektrických zařízení.

Práce na této pozici vyžaduje ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Udržování hladkého chodu strojů a zařízení ve výrobní hale
  • Zajištění provozu elektrického zařízení ve výrobním závodě
  • Spolupráce s týmem Údržby, sdílení znalostí a podpora zlepšování
  • Údržba strojů ve výrobní hale v uspokojivém stavu
  • Administrativní úkoly, jako vyplňování záznamů o kontrolách a náhradních dílech
  • Provádění různých typů údržby (preventivní, opravy, havarijní situace)
  • Denní informování vedoucího údržby o stavu strojů a prováděných výrobních operacích
Požadavky
  • SOU vzdělání - ideálně technického směru
  • Vyhláška 50 §5
  • Orientace v technických elektrických výkresech
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování, stravenky
  • Příspěvek na volný čas
  • Bonusy za věrnost
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy