ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC!

Referenční číslo
11-10-363931
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vyhlášku 50, par. 6? Vyznáš se v elektro pracích a opravách? Poradíš si s údržbou zařízení?

Pokud ano, ozvi se nám! Hledáme šikovného člověka na pozici:

ELEKTRIKÁŘ

Co Tě čeká?

  • opravy a údržba elektrických a jiných zařízení
  • opravy mechanických částí a potrubních rozvodů
  • provádění preventivních prohlídek a oprav
  • samostatné provádění údržbářských elektro prací
Požadavky
  • vyučení v oboru elektro
  • vyhl. 50/78 Sb. § 6 a vyšší - propadlou můžeme obnovit!
  • 3 roky praxe v oboru elektro
  • ochota pracovat na 12h směny
Benefity

13. plat

5 týdnů dovolené

stravenky - hrazené zaměstnavatelem

příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

odměna za splnění fondu pracovní doby - 1000 Kč

jazykové kurzy

benefity