ELEKTRIKÁŘ | JIHLAVA

Referenční číslo
138-10-406236-1
Popis pozice

Jste zkušeným ELEKTRIKÁŘEM? Máte platné osvědčení dle Vyhlášky 50 (min. §6)?

... Nebo jste juniorním kandidátem s Vyhláškou a elektro školou?

Máme možnost pro Vás i Vás! :)

Do stabilní společnosti na Jihlavsku hledáme nového kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘE!

Náplň práce zahrnuje:

  • Údržbu a opravy elektrických zařízení včetně elektroniky a softwaru
  • Pravidelné preventivní kontroly
  • Účast na plánovaných odstávkách a opravách výrobní linky
  • Přípravu náhradních dílů
Požadavky
  • Vyučení či maturita v oboru elektro
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 nebo vyšší
  • Praxe výhodou ale ne podmínkou
  • Bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
  • Možnost firemního ubytování
  • Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
  • Dotované závodní stravování
  • Sick days
  • Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky
  • STABILNÍ ZAMĚSTNAVATEL / MIMO AUTOMOTIVE VÝROBA