ELEKTRIKÁŘ | 30 000 Kč | ČB

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
7-10-372624
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi elektrikář s aktivní Vyhlášku 50/1978Sb.?

Máš vystudovaný obor Opravář zemědělských strojů, Autokarosář, Autoelektrikář nebo Zámečník?

A co hlavně - zajímá tě mechanika a hydraulika?

Pak právě tebe hledáme do výroby na pozici ELEKTRIKÁŘE nebo STROJNÍHO ELEKTROÚDRŽBÁŘE!

Pokud jsi dočetl až sem, zasloužíš si vědět, z čeho se skládá náplň práce:

  • Zajišťování bezporuchového chodu strojů
  • Pravidelný servis, údržba a případné opravy strojů
  • Analyzování a oprava poruch strojů
  • Vedení evidence závad a servisních kontrol
Požadavky
  • Vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Vyhláška 50/1978Sb., §5
  • Znalost technické dokumentace
  • Zájem o oblast hydrauliky a pneumatiky
  • Ochota pracovat na 3 směny
Benefity
  • 13. mzda
  • Příplatky za směnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie