ELEKTRIKÁŘ

Referenční číslo
5-10-381215
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako nový člen našeho týmu budete mít na starost tyto činnosti: - činnosti související s preventivní/prediktivní údržbou a opravami na elektrických zařízeních (stroje, elektroinstalace objektů, NN/VN rozvodny, trafostanice) - montáže a instalace el. zařízení - elektrické kontroly, opravy el. spotřebičů a el. nářadí dle norem - opravy a preventivní údržbu motorů - umožníme elektrikářům kvalifikaci na MaR

Požadavky

Co by Vám nemělo na dané pozici chybět? - SŠ nebo SOU vzdělání se zaměřením na elektro - elektrotechnická kvalifikace - vyhláška 50/1978 Sb. §6 (§7 nebo §9 výhodou) - aktivní řidič skupiny B - spolehlivost a samostatný/aktivní přístup k práci - výhodou: praxe v elektro oboru, osvědčení revizního technika E4/A v rozsahu pro revize a kontroly elektrických spotřebičů, základní diagnostika PLC (Alan Bradley, BaR, Simatic)

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba
  • 13. + 14. plat (%odměny před dovolenou, předvánoční)
  • výplata pravidelně na účtu
  • čtvrtletní/roční prémie dle výsledků
  • příspěvky na dovolenou
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • možnost penzijního připojištění
  • možnost stravování přímo v závodě
  • očkování proti chřipce zdarma
  • dárkový uzeninový balíček před koncem roku