ELEKTRIKÁŘ

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
12-10-360038
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • zabezpečení funkčnosti všech výrobních zařízení-technologie,
  • zajišťování oprav elektrozařízení u čističky odpadních vod,
  • zpracování nabídek a poptávky na elektro materiál a náhradní díly,
  • spolupráci s dodavateli stávajících a nových technologií,
  • průběžné zajišťování elektro-údržby a oprav zařízení,
  • plnění požadavků na elektro v oblasti správy budov (facility)
Požadavky
  • minimálně výuční list s maturitou,
  • platná vyhláška 50/1978 Sb. - par. 6,
  • znalost silno i slaboproudu,
  • minimálně 1 rok praxe,
  • znalost elektro pneumatických rozvodů,
  • aktivní práce s elektro-dokumentací,
  • znalost práce na PC (MS Office),
  • zkušenosti revizního technika výhodou
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Benefity
  • nástup možný ihned
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity (systém Cafeterie)
  • možnost využít levnějšího telefonního tarifu pro sebe a své rodinné příslušníky