ELEKTRIKÁŘ

Plný úvazek
Mzda
155 Kč
Referenční číslo
12-10-349263
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • budete spolupracovat při uvádění strojů do provozu
  • budete provádět preventivní údržbu a opravy strojů a zařízení
  • budete vyhledávat a analyzovat závady

navrhovat zlepšení funkce

Požadavky
  • vyučení v oboru elektro
  • vyhláška č. 50 Sb. min. § 5
  • orientaci v technické dokumentaci a - porozumění schématům zapojení
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)
  • sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)
  • firemní slevové akce
  • odměny k pracovním jubileím
  • dárky při významných životních událostech

a další zaměstnanecké benefity