Elektormechanik/ elektrikář

Referenční číslo
16-10-356221
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro strojírenskou společnost sídlící v Hustopečích u Brna hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektromechanik/ elektrikář

Co bude Vaší náplní práce?

  • elektrické, případně elektronické opravy strojních zařízení
  • preventivní prohlídky

podílení se na technickém řešení oprav

Požadavky

Co požadujeme?

  • praxe na podobné pozici minimálně 2 roky
  • platnou vyhlášku č.50/ 1987 Sb., min.§ 6
  • zkušenosti s údržbou a opravami elektrických, případně elektronických zařízení
  • výhodou je znalost pneumatických a hysraulických systémů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost závodního stravování v jídelně
  • příspěvek na kulturu a sport