EHS SPECIALISTA | BOZP A PO | ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ

Referenční číslo
2-10-364745
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici specialistu BOZP a PO a cítíte, že je čas přijat novou výzvu? Jste v prostředí retailu, kancelářských budov nebo taky kratší čas ve výrobě?

Pojďte s námi pracovat pro jednu z největších světoznámých značek na pozici SPECIALISTA EHS!

Na pozici budete zodpovědný za:

  • implementaci a monitorování EHS strategií, řízení systému a programů
  • poradní činnosti kolegům v oblasti EHS
  • navazování dlouhodobých vztahů s různými odděleními společnosti
  • posouzení bezpečnostních rizik, inspekce a audity za účelem identifikace a řešení nedostatků
  • zaškolení kolegů v oblasti EHS
  • koordinaci vyšetřování nehod a implementaci nápravných opatření

Výkon práce je v kancelářských prostorách, ne ve výrobním prostředí.

Na pozici je možný nástup IHNED!

Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • výhodou je platné oprávnění v oblasti BOZP a PO (Zákon č. 309/2006 Sb. a Zákon č. 133/1985 Sb.)
  • 3 až 5 let na obdobné pozici
  • znalost legislativy v oboru
  • plynulá čeština nebo slovenština a k tomu angličtina na pokročilé úrovni
  • flexibilita, komunikativní dovednosti, zodpovědnost
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • stravenky
  • BenefitCafe, Multisport
  • příspěvek na letní a zimní dovolenou
  • životní a úrazové připojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • profesní růst