DPS PROJEKTANT | ČESKOBUDĚJOVICKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-386223-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

DPS KONSTRUKTÉR, PROJEKTANT, DESIGNÉR - právě vás hledáme! A to pro Českobudějovicko. Stabilní výrobní společnost posiluje oddělení konstrukce, a proto hledáme vás, KONSTRUKTÉŘI, PROJEKTANTI, DESIGNÉŘI!

A jak vypadá náplň práce na této pozici?

  • Hlavním bodem je určitě projekce desek plošných spojů
  • Budete také konstruovat s nimi související nástroje
  • Také budete tvořit programy pro vrtání
  • Nevyhne se vám ani zlepšování stávajících výrobků

Zajímá vás víc? Neváhejte nás kontaktovat!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v konstrukci nebo designu DPS vítána, není však podmínkou!
  • Znalost některého z CAD programů
Benefity
  • Bonusy, prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na dopravu nebo penzijko