Dopajování v elektrovýrobě | BRNO Slatina

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 26 000 Kč
Referenční číslo
3-18-372525
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá?

Pak hledáme do naší moc fajn party právě Vás! :-)

Náplní práce bude:

  • kontrola s vytápěním spojených produktů
  • kontrola a oprava desek plošných spojů po strojním pájení
  • dopajování desek plošných spojů
  • pájení mikroperem
  • technická / manuální práce drobnějšího charakteru
  • oprava defektů, detekce falešných chyb

Místo výkonu práce je v Brně - Slatina, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční).

Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu!

Nástup: ihned nebo po dohodě

Lokalita: Brno Slatina

Směny: 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Požadavky

Co by měl splňovat úspěšný kandidát?

  • manuální zručnost a šikovnost
  • samostatnost, zodpovědnost
  • práce ve 3-směnném provozu
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • zkušenost s osazováním desek plošných spojů výhodou
  • zkušenost s pájením výhodou (pájení mikroperem)

Nástup: IHNED nebo dohodou

Lokalita: Brno Slatina, Černovice

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • bonusy
  • 25kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +940 kč)
  • 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
  • 100% příplatek za svátek
  • příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla (za mesíc příspěvek až 500kč)
  • měsíční příspěvek na praní
  • 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)
  • možnost přestupu do kmenoveho stavu společnosti
  • skvělý kolektiv
  • odborné vzdělávaní
  • zázemí silné společnosti!
  • možnost profesního růstu!

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců.