DODAVATELSKÁ KVALITA | SLUŽEBNÍ VŮZ

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-393068-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete přejít na druhý břeh? Právě teď máte šanci! Hledám člověka do DODAVATELSKÉ KVALITY! Potřebujeme pomoc narovnat vztahy, nastavit nová pravidla, zaměřit se na kvalitu! Ať už jste přímo z kvality nebo nákupu, rádi dáme šanci VŠEM! Jo a navíc je k dispozici SLUŽEBNÍ VŮZ K SOUKROMÝM ÚČELŮM!

Co Vás na této pozici čeká:

  • Naši dodavatelé jsou dlouholetí, spolupráci máme založenou na důvěře.
  • Chceme tedy udržovat dobré vztahy, pečovat o naše stávající dodavatele, kteří jsou víceméně lokálního charakteru!
  • Jde nám tedy o rozvoj dodavatelské kvality. Vyhodnocování spolupráce.
  • Umět se čelem postavit k reklamacím, nápravným řešením.
  • Dokázat si vyhodnotit stávající spolupráci.
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina (B1)
  • Praxe ve výrobní spol. (kvalita nebo nákup)
  • 8D report a znalost dalších nástrojů kvality výhodou
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Analytické uvažování
  • Asertivita, velmi dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost fungovat samostatně
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • služební vůz
  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • bonusy
  • mobilní telefon, notebook
  • firemní vzdělávání