Diagnostik/Technik elektroniky

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
16-10-362522
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného a technicky zdatného kolegu do týmu, který pomůže diagnostikovat a případně opravit malé elektronické přístroje. Baví tě elektro a opravy malých věcí? Tak neváhej a dej nám o sobě vědět. :)

Co od pozice čekat?

  • diagnostika a oprava nefunkčních přístrojů
  • určení závady, spolupráce s týmem engineeringu a kvality
  • tvorba dokumentace a analýz k opakovaným chybám
  • práce pondělí - pátek (pouze ranní směna s flexibilním začátkem pracovní doby)
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti jsou na pozici potřeba?

  • praxe v oblasti elektro nebo elektrotechnické vzdělání
  • orientace v technických výkresech, dokumentaci a schopnost číst obvodová schémata
  • znalost diagnostiky desek plošných spojů, HW a SW počítačů
  • vyhláška 50 bude výhodou, není však podmínkou
Benefity

Odměnou bude:

  • flexibilní začátek pracovní doby
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • jazykové vzdělávání
  • technické vzdělávání
  • výkonností bonus